Pár slov o mně

Jsme taneční pár nejvyšší mezinárodní třídy M
v latinsko-amerických tancích.

Jsme mistři ČR v latinsko-amerických tancích družstev 2012. Patříme do elitní 12 nejlepších tanečních párů u nás, ale stále se snažíme posunout výš a velmi intenzivně Trénujeme. Často reprezentujeme ČR na zahraničních soutěžích jako je Blackpool dance festival, Germany Open Championship Stuttgart a desítky dalších. Tančíme spolu od roku 2007. Vedle sportovní a soutěžní kariéry se věnujeme profesionálním tanečním vystoupením a show. V minulém roce jsme tančili na více než 130 akcích po celé ČR a v zahraničí (Německo, Belgie,Lucembursko) a jsme rádi, že naše vystoupení mohly shlédnout tisíce lidí. K naší další činnosti patří výuka společenského tance. Taneční pro mládež a dospělé pořádáme pravidelně a intenzivně již od roku 2008. Taneční kurzy pořádáme v různých městech, tedy v Ostrově, Sokolově, Mostě,Lokti a v Praze. Začátkem roku 2014 se chystáme na města Habartov a Karlovy Vary. Pracujeme rovněž se začínajícími dětmi v Sokolově, kde vedeme dvě nové skupiny taneční přípravky v tanečním klubu TK MDK Sokolov. Věnujeme se také choreografii, a kromě přípravy maturitních předtančení, stavíme choreografie např. na přehlídková mola...


Náš tým

  • Jan Onder

    Narodil se v Lokti ve znamení lva roku 1985 a momentálně dokončuje pedegogickou fakultu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

  • Mgr. Michaela Hubená

    Na základní a střední škole se věnovala sportovnímu tanci a se svým tanečním partnerem Karlem Marečkem si vytančila mezinárodní třídu „M“ ve standardních tancích a třídu „B“ v latinsko-amerických tancích.

  • Lucie Slouková
    Lucie Slouková