Taneční vystoupeni

Na každé kulturní události by vedle různých jiných vstupů měl být zařazen pohybový prvek...a tady můžeme sloužit! Nabízíme několik možností tanečních ukázek! 


1. Jan Onder a Lucie Slouková
 ( pár nejvyšší mezinárodní třídy M, mistři ČR družstev 2012, účastníci Stardance 2013)
- zde nabízíme mnoho možností, ukázky jednotlivých soutěžních tanců Samba, Cha-cha, Rumba, Paso-doble a Jive. Tento způsob vystoupení je velmi pestrý a působivý, je prokládán mluveným slovem, kde se divák zábavnou formou dozví několik důležitých informací o tanci. Dále nabízíme tématické show se speciálními kostýmý, tedy show " Příběh z džungle", také show na téma " James Bond " a další. Je také možno konkrétní show zadat a my je na přání zákazníka vytvoříme.


2. Jan Onder a Kateřina Baďurová-vícemistrině světa ve skoku o tyči
 ( vítězové Stardance 2012 )
- zde nabízíme show z televizního pořadu, kde jsou velmi osobité a originální choreografie. Diváky jistě překvapí taneční kvality krásné a velmi sympatické sportovkyně. Nabízíme mňoho tanců, např. Jive, Waltz, Paso-doble, Quickstep a jiné...


3. Jan Onder a Dana Batulková-populární česká herečka
 ( vítězové Stardance 2008 )
- zde můžete získat tři krásné taneční scénky, které vznikli mimořádným spojením Jana a Dany, kdy právě Dana Batulková zpracovala choreografie do hereckých etíd. Pokud si zákazník vybere tuto variantu, může se těšit na tance Tango, Waltz a Paso-doble.


4. dětský taneční klub TK MDK Sokolov o.s.
( taneční páry různých věkových i výkonostních kategorií )  
- tato varianta tanečního bloku je velmi pestrá a proto velmi oblíbená. Jde o to, že  se na parkeťe najednou " vyrojí" pět až dvanáct malých, kvalitních a roztomilých tanečních párů s různými barevnými kostými. Naše páry umí krásně předvést všechny soutěžní tance, tedy jak ty standartní ( Waltz, Tango, Valčík, Slowfoxtrot, Quickstep ), tak i latinsko-americké ( Samba, Cha-cha, Rumba, Paso-doble, Jive ).